Przenośiny na inną stronę!
Liga polska - Ekstraklasa [sezon 2009/2010]
Offline
Terminarz Polskiej Ekstraklasy - 2009/2010
Terminarz Polskiej Ekstraklasy na sezon 2009/2010
1. kolejka - 31 lipca-2 sierpnia
Piast Gliwice - Lech Poznań
Korona Kielce - Polonia Warszawa
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin
Wisła Kraków - Ruch Chorzów
Lechia Gdańsk - Arka Gdynia
Śląsk Wrocław - Cracovia Kraków
Polonia Bytom - GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - Odra Wodzisław Śląski
2. kolejka - 7-9 sierpnia
Odra Wodzisław Śląski - Polonia Bytom
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk
Arka Gdynia - Legia Warszawa
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Ruch Chorzów - Piast Gliwice
Korona Kielce - Lech Poznań
3. kolejka - 14-16 sierpnia
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Legia Warszawa - Cracovia Kraków
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Lechia Gdańsk - Odra Wodzisław Śląski
Śląsk Wrocław - Polonia Bytom
Ruch Chorzów - Arka Gdynia
Lech Poznań - Polonia Warszawa
4. kolejka - 21-23 sierpnia
Polonia Bytom - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Odra Wodzisław Śląski - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - Piast Gliwice
Polonia Warszawa - Lechia Gdańsk
Cracovia Kraków - Lech Poznań
Arka Gdynia - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
5. kolejka - 28-30 sierpnia
Piast Gliwice - Odra Wodzisław Śląski
Korona Kielce - Cracovia Kraków
Legia Warszawa - Polonia Bytom
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - Polonia Warszawa
Lech Poznań - GKS Bełchatów
6. kolejka - 11-13 września
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Polonia Bytom - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Odra Wodzisław Śląski - Korona Kielce
GKS Bełchatów - Ruch Chorzów
Polonia Warszawa - Zagłębie Lubin
Cracovia Kraków - Arka Gdynia
7. kolejka - 18-20 września
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Wisła Kraków - Polonia Bytom
Arka Gdynia - Polonia Warszawa
Zagłębie Lubin - GKS Bełchatów
Ruch Chorzów - Cracovia Kraków
Lech Poznań - Odra Wodzisław Śląski
8. kolejka - 25-27 września
Korona Kielce - Piast Gliwice
Legia Warszawa - Lech Poznań
Wisła Kraków - Polonia Warszawa
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów
Polonia Bytom - Arka Gdynia
Jagiellonia Białystok - Cracovia Kraków
Odra Wodzisław Śląski - GKS Bełchatów
9. kolejka - 2-4 października
Śląsk Wrocław - Wisła Kraków
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Odra Wodzisław Śląski - Ruch Chorzów
GKS Bełchatów - Korona Kielce
Polonia Warszawa - Piast Gliwice
Cracovia Kraków - Zagłębie Lubin
Arka Gdynia - Lech Poznań
10. kolejka - 16-18 października
Piast Gliwice - Legia Warszawa
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław
Polonia Warszawa - Odra Wodzisław Śląski
Cracovia Kraków - Polonia Bytom
Korona Kielce - Arka Gdynia
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok
Ruch Chorzów - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Wisła Kraków
11. kolejka - 23-25 października
Legia Warszawa - Korona Kielce
Wisła Kraków - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Polonia Bytom - Ruch Chorzów
Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok
Odra Wodzisław Śląski - Cracovia Kraków
GKS Bełchatów - Polonia Warszawa
12. kolejka - 30 października-1 listopada
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - Polonia Warszawa
Cracovia Kraków - GKS Bełchatów
Arka Gdynia - Odra Wodzisław Śląski
Zagłębie Lubin - Polonia Bytom
Legia Warszawa - Ruch Chorzów
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
13. kolejka - 6-8 listopada
Wisła Kraków - Legia Warszawa
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
Polonia Bytom - Lech Poznań
Ruch Chorzów - Jagiellonia Białystok
Odra Wodzisław Śląski - Zagłębie Lubin
GKS Bełchatów - Arka Gdynia
Polonia Warszawa - Cracovia Kraków
14. kolejka - 20-22 listopada
Piast Gliwice - Arka Gdynia
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Legia Warszawa - Polonia Warszawa
Wisła Kraków - Cracovia Kraków
Lechia Gdańsk - GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław - Odra Wodzisław Śląski
Polonia Bytom - Jagiellonia Białystok
Lech Poznań - Ruch Chorzów
15. kolejka - 27-29 listopada
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Odra Wodzisław Śląski - Wisła Kraków
GKS Bełchatów - Legia Warszawa
Polonia Warszawa - Polonia Bytom
Cracovia Kraków - Piast Gliwice
Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Ruch Chorzów - Korona Kielce
16. kolejka - 4-6 grudnia
Lech Poznań - Piast Gliwice
Polonia Warszawa - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
Cracovia Kraków - Śląsk Wrocław
GKS Bełchatów - Polonia Bytom
Odra Wodzisław Śląski - Jagiellonia Białystok
17. kolejka - 11-13 grudnia
Polonia Bytom - Odra Wodzisław Śląski
Jagiellonia Białystok - GKS Bełchatów
Śląsk Wrocław - Polonia Warszawa
Lechia Gdańsk - Cracovia Kraków
Legia Warszawa - Arka Gdynia
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Ruch Chorzów
Lech Poznań - Korona Kielce
18. kolejka – 27 lutego
Zagłębie - Piast
Klub-C - Jagiellonia
Klub-A - Legia
Bełchatów - Wisła
Odra - Lechia
Polonia Bytom - Śląsk
Klub-B - Ruch
Polonia Warszawa - Lech
19. kolejka – 6 marca
Klub-C - Polonia Bytom
Śląsk - Jagiellonia
Legia - Odra
Piast - Bełchatów
Lechia - Polonia Warszawa
Lech - Klub-A
Wisła - Klub-B
Ruch - Zagłębie
20. kolejka – 13 marca
Odra - Piast
Klub-A - Klub-C
Polonia Bytom - Legia
Jagiellonia - Wisła
Śląsk - Lechia
Klub-B - Zagłębie
Polonia Warszawa - Ruch
Bełchatów - Lech
21. kolejka – 20 marca
Wisła - Lechia
Legia - Śląsk
Piast - Polonia Bytom
Lech - Jagiellonia
Klub-C - Odra
Ruch - Bełchatów
Zagłębie - Polonia Warszawa
Klub-B - Klub-A
22. kolejka – 27 marca
Jagiellonia - Piast
Śląsk - Klub-C
Lechia - Legia
Polonia Bytom - Wisła
Polonia Warszawa - Klub-B
Bełchatów - Zagłębie
Klub-A - Ruch
Odra - Lech
23. kolejka – 3 kwietnia
Piast - Klub-C
Lech - Legia
Polonia Warszawa - Wisła
Zagłębie - Lechia
Ruch - Śląsk
Klub-B - Polonia Bytom
Klub-A - Jagiellonia
Bełchatów - Odra
24. kolejka – 10 kwietnia
Wisła - Śląsk
Lechia - Polonia Bytom
Legia - Jagiellonia
Ruch - Odra
Klub-C - Bełchatów
Piast - Polonia Warszawa
Zagłębie - Klub-A
Lech - Klub-B
25. kolejka – 17 kwietnia
Legia - Piast
Śląsk - Bełchatów
Odra - Polonia Warszawa
Polonia Bytom - Klub-A
Klub-B - Klub-C
Jagiellonia - Zagłębie
Lechia - Ruch
Wisła - Lech
26. kolejka – 24 kwietnia
Klub-C - Legia
Piast - Wisła
Lech - Lechia
Zagłębie - Śląsk
Ruch - Polonia Bytom
Jagiellonia - Klub-B
Klub-A - Odra
Polonia Warszawa - Bełchatów
27. kolejka – 1 maja
Lechia - Piast
Wisła - Klub-C
Polonia Warszawa - Jagiellonia
Bełchatów - Klub-A
Odra - Klub-B
Polonia Bytom - Zagłębie
Ruch - Legia
Śląsk - Lech
28. kolejka – 8 maja
Legia - Wisła
Klub-C - Lechia
Piast - Śląsk
Lech - Polonia Bytom
Jagiellonia - Ruch
Zagłębie - Odra
Klub-B - Bełchatów
Klub-A - Polonia Warszawa
29. kolejka – 11 maja
Klub-B - Piast
Zagłębie - Klub-C
Polonia Warszawa - Legia
Klub-A - Wisła
Bełchatów - Lechia
Odra - Śląsk
Jagiellonia - Polonia Bytom
Ruch - Lech
30. kolejka – 15 maja
Lechia - Jagiellonia
Wisła - Odra
Legia - Bełchatów
Polonia Bytom - Polonia Warszawa
Piast - Cracovia Kraków
Śląsk - Arka Gdynia
Lech - Zagłębie
Korona Kielce - Ruch
Offline